PkTimeKo Resmi Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PkTimeKo Pk Tadını Doruğunda Yasamak İstiyorsan Daha Ne Bekliyorsun !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..

YazarMesaj
ozay03

▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..   Empty
MesajKonu: ▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..     ▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..   EmptyCuma Ağus. 17, 2012 11:00 pm

ıp:78.111.107.153

KOŞŞ KOŞŞ YEni Acıldı DRAGON BOŞTA

OLD FRİEND KO
EN ZEVKLİ HOME KO SW
DAHA ZEVKLI BIR PK İÇİN
SW NİN 3 AYLIK UCRETİ PEŞİN ÖDENMİŞTİR

======= DROP LİST ======

KROWAZ

CZ ARKASI KROWAZ CANAWARI

KESİNLİKLE EDİT SATIŞI YOKTUR

VE JOBLAR EŞİTTİR

Chitin Shell Droplari Eslant'taki Yaratiklardan Cikarabilirsiniz.

Paramun
Troll
Troll Berserker
Troll Warrior
Harpy
Raven Harpy

Bifrost Droplarini Cz Arkasindaki Bifrost Yaratiklar?na
Eklenmistir Ve Direk item Cikmaktadir.

Ego
Sloth
Wratch
Lust
Greed
Glutton

item upgrade oranlar?

+5e kadar = 100%
+5 To +6 = 70%
+6 To +7 = 40%
+7 To +8 = 20%
+8 To +9 = 0%

Taku upgrade oranlar?

+0 To +1 = 0%
+1 To +2 = 0%
+2 To +3 = 0%

BOSS DROPLARIYLA OYNAN MAMIŞTIR
ozay03

▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..   Empty
MesajKonu: Geri: ▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..     ▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..   EmptyCuma Ağus. 17, 2012 11:05 pm

ıp:78.111.107.153

KOŞŞ KOŞŞ YEni Acıldı DRAGON BOŞTA

OLD FRİEND KO
EN ZEVKLİ HOME KO SW
DAHA ZEVKLI BIR PK İÇİN
SW NİN 3 AYLIK UCRETİ PEŞİN ÖDENMİŞTİR

======= DROP LİST ======

KROWAZ

CZ ARKASI KROWAZ CANAWARI

KESİNLİKLE EDİT SATIŞI YOKTUR

VE JOBLAR EŞİTTİR

Chitin Shell Droplari Eslant'taki Yaratiklardan Cikarabilirsiniz.

Paramun
Troll
Troll Berserker
Troll Warrior
Harpy
Raven Harpy

Bifrost Droplarini Cz Arkasindaki Bifrost Yaratiklar?na
Eklenmistir Ve Direk item Cikmaktadir.

Ego
Sloth
Wratch
Lust
Greed
Glutton

item upgrade oranlar?

+5e kadar = 100%
+5 To +6 = 70%
+6 To +7 = 40%
+7 To +8 = 20%
+8 To +9 = 0%

Taku upgrade oranlar?

+0 To +1 = 0%
+1 To +2 = 0%
+2 To +3 = 0%

BOSS DROPLARIYLA OYNAN MAMIŞTIR
ozay03

MesajKonu: Hayırr Arkadaslar Sw kesinlikle kapnmıcaktır     ▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..   EmptyCuma Ağus. 17, 2012 11:06 pm

3.aylık peşin ödee yaptık.
ozay03

MesajKonu: Ewet..    ▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..   EmptyCuma Ağus. 17, 2012 11:07 pm

Ewet arkadaslar krowaz Drobu vardır Cz town arkası KROWAZDAN cıkmaktadır
ozay03

MesajKonu: eDİTT YOKTUR sw de     ▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..   EmptyCuma Ağus. 17, 2012 11:08 pm

Sw de edit yoktur bütün oyuncularımız itemleri acıktır kontrol edebilrisinizz..
ozay03

MesajKonu: evtt     ▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..   EmptyCuma Ağus. 17, 2012 11:20 pm

Evett Arkadaslarr Sw acılalı Sadece 1 hafta oldu bence sizde bu sw yii kacırmayınn..
ozay03

MesajKonu: iron neck yoktur sw de    ▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..   EmptyCuma Ağus. 17, 2012 11:21 pm

Sw de tabiki iron neck yokturr ileride cıkacaktır ileride krowazlarda np ile alınacaktrr... editlik kesinlikle yokturr..

▄ ▅ ▆ ▇ Old Friend Ko ▇ ▆ ▅ ▄Sw 1.cininde 10k Np ▄ ▅ ▆ ▇ 3AYLIK PEŞİN ÖDEME.. Makbuzu Ekledim..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2 Yıl Peşin~~User Patlaması Olucak~~~Homeko Zorlaştırılmış PvP Server
» Old friend Ko yeni ACıldı MAx np 2 k KOŞŞŞŞ
» KROVAZ EKLI-CZ ARKASI BF YARATIKLAR-MAGE SERVER-BOCLU-MERCANT BUG FİX-2 YILLIK KİRASI PEŞİN ÖDENDİ MAKBUZ SS İ MEVCUT-EMEKLERİNİZ HEBA OLMAYACAK-