PkTimeKo Resmi Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PkTimeKo Pk Tadını Doruğunda Yasamak İstiyorsan Daha Ne Bekliyorsun !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

akadaşlar buyrun gelin yeni açıldı

YazarMesaj
PearlL

akadaşlar buyrun gelin yeni açıldı Empty
MesajKonu: akadaşlar buyrun gelin yeni açıldı   akadaşlar buyrun gelin yeni açıldı EmptyCuma Tem. 08, 2011 4:19 pm

ARKADAŞLAR BU SERVE DAHA YENİ EN YÜKSEK NPLİ ARKADAŞ DAHA 20K NPLİ.. PVP MİZ 3 SERVERDEN OLUŞMAKTADIR
ZOR/ORTA ZORLUKTA/KOLAY
İSTEDİĞİNİZDEN BAŞLAYABİLİRSİNİZ
HEPSİNDE CANA YAKIN ARKADAŞLAR VAR.. YENİ BAŞLADIĞINIZDA YARDIMCI OLUYOLAR. AYNEN BANA YARDIMCI OLDUKLARI GİBİ.. BEN DAHA 2 HAFTADIR BU PVPDEİM.. OTA ZORLUKTA OYNUYORUM. VE USKO VE BAŞKA PVPLERDE ALAMADIĞIM TADAMADIĞIM ZEVKLERİ ALDIM TATTIM. EXP PK VE BOS KOVALAMA ZEVKİNE ALIOSUNUZ. ÇOK BAŞARILI GM VE ADMİNİMİZ YÖNETMEKTEDİR OYUNU. HİÇ BİR SORUN GÖRÜLMEDİ ŞUANA KADAR. KALICI BİR PVP OLDUĞU BELLİ ARKADAŞLAR. USER SAYIMIZ ÇOKTUR. SİZİ DE BEKLERİZ GÜZEL DOSTLUKLAR KURMAYA NE DERSİNİZ.. SİZE OYUNUN LİNKİNİ ATIYORUM ORDAN DAHA FAZLA BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.. BEN TAM AÇIKLAYAMADIM SANIRIM.. HE BU ARADA SİTEDE İP YAZILI
http://85.153.48.68/index.php?user=PearlL

akadaşlar buyrun gelin yeni açıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni acıldı daha 20 dk oldu buyrun gelin eşit pk
» Yep Yeni Homeko V1 daha Yeni acıldı BEkleriz Arkadaslar.... sizde Gelin Pk Havası olusturun 0 BUG ile Karsınızda..
» SERVER YENI ACILDI GELİN SAVAS SAAT 6 30 DA server yenı acıldı svs saat 6 30 da [Shelli +10 İtem (Krowaz İtemleri Dahil) +5 Takı] 83 178.211.36.65
» Acele GElin Yeni Acıldı Süper Zor Sw . . .
» Acele GElin Yeni Acıldı Süper Zor Sw . . .